
3 410 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетон бұрғысы Denzel арт. 705020 SDS PLUS білігі және қос спиралі бетонды, кірпішті және тасты бұрғылауға арналған. Ол SDS Plus патронымен балғамен бұрғылауға арналған қондырғы ретінде қолданылады. Бұрғы құрылыс, жөндеу, монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін оңтайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 460 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 545 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 400 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 45 мм |
| Штрих-код | 4044996183299 |