
1 980 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетон бұрғысы Denzel арт. 705018 SDS PLUS білігі және қос спиралі бар бетонды, кірпішті және тасты бұрғылауға арналған. Ол SDS Plus патронымен балғамен бұрғылауға арналған қондырғы ретінде қолданылады. Бұрғы құрылыс, жөндеу, монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін оңтайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 340 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 200 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 39 мм |
| Штрих-код | 4044996183275 |