
1 740 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетон бұрғысы Denzel арт. 705017 SDS PLUS білігі және қос спиралі бар бетонды, кірпішті және тасты бұрғылауға арналған. Ол SDS Plus патронымен балғамен бұрғылауға арналған қондырғы ретінде қолданылады. Бұрғы құрылыс, жөндеу, монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін оңтайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 295 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 160 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 39 мм |
| Штрих-код | 4044996183268 |