1 638 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемі 18 x 260 мм болатын Sibrtech 705572 бетон бұрғысы SDS Plus типті шанағы бар балғамен бұрғылауға арналған. Ол бетон және кірпіш материалдарында, сондай-ақ жасанды немесе табиғи таста тесіктерді бұрғылауға қабілетті. Бұрғы орташа жұмыс көлемімен үйде пайдалануға өте ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 18 мм |
| Диаметрі | 18 мм |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 336 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 200 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 46 мм |
| Штрих-код | 4044996186504 |