
1 072 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемі 16 x 210 мм болатын Sibrtech 705563 бетон бұрғысы SDS Plus типті шанағы бар балғамен бұрғылауға арналған. Ол бетон және кірпіш материалдарында, сондай-ақ жасанды немесе табиғи таста тесіктерді бұрғылауға қабілетті. Бұрғы орташа жұмыс көлемімен үйде пайдалануға өте ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 16 мм |
| Диаметрі | 16 мм |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 286 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 160 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 46 мм |
| Штрих-код | 4044996186412 |