
1 923 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетонға арналған бұрғы Gross QUADRO арт. 70773, 8 x 210 мм, SDS PLUS патронымен перфораторларға орнатылады. Ол кәсіби қолдануға арналған, жоғары жүктемелерге төтеп бере алады және кірпішті, тасты, арматураланған бетонды бұрғылауға төтеп бере алады. Құрылыс, монтаждау/бөлшектеу, жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 13 мм |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 272 мм |
| Болат маркасы | 34CrNiMo6 / 42CrMo4 |
| Пластинаның материалы | С1 (еуростандарт) |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пластинаның түрі | төрт шеңберлі |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 36 мм |
| Штрих-код | 4044996171524 |