



62 434 ₸
Matrix 712808 SDS MAX бұрғылау қондырғысы кірпіш пен бетон қабырғаларында, едендерде, едендерде диаметрі 8 см және ұзындығы 80 см болатын тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Жоғары қуатты SDS Max перфораторларымен бірге қолданылады. Ол газ және су құбырларын, электр коммуникацияларын, кондиционер желілерін төсеу үшін оңтайлы болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| сағақтың түрі | SDS-max |
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы ұзындығы | 800 мм |
| қызметі | Бетон/кірпіш/тас |
| Диаметрі | 80 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 3.03 кг |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Қаптамадағы ұзындығы | 811 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 86 мм |
| Қаптамадағы ені | 86 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Жұмыс ұзындығы | 89 мм |
| Пластинаның түрі | сынық |
| Пластинаның материалы | ВК8В |