



120 210 ₸
Matrix 712698 SDS MAX бұрғылау қондырғысы кірпіш пен бетон қабырғаларында, едендерде, едендерде диаметрі 6,8 см және ұзындығы 100 см болатын тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Жоғары қуатты SDS Max перфораторларымен бірге қолданылады. Ол газ және су құбырларын, электр коммуникацияларын, кондиционер желілерін төсеу үшін оңтайлы болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| сағақтың түрі | SDS-max |
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы ұзындығы | 1000 мм |
| Диаметрі | 68 мм |
| қызметі | Бетон/кірпіш/тас |
| Түрі | Бур |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 3.075 келі |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1011 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 74 мм |
| Қаптамадағы ені | 74 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Жұмыс ұзындығы | 91 мм |
| Пластинаның түрі | сынық |
| Пластинаның материалы | ВК8В |