
95 300 ₸
Matrix 712686 SDS MAX бұрғылау қондырғысы кірпіш пен бетон қабырғаларында, едендерде, едендерде диаметрі 6,8 см және ұзындығы 60 см болатын тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Жоғары қуатты SDS Max перфораторларымен бірге қолданылады. Ол газ және су құбырларын, электр коммуникацияларын, кондиционер желілерін төсеу үшін оңтайлы болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 68 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.04 кг |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Қаптамадағы ұзындығы | 611 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 74 мм |
| Қаптамадағы ені | 74 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Жұмыс ұзындығы | 91 мм |
| Пластинаның түрі | сынық |
| Пластинаның материалы | ВК8В |