



113 586 ₸
Matrix 712568 SDS MAX бұрғылау қондырғысы кірпіш пен бетон қабырғаларында, едендерде, едендерде диаметрі 5,5 см және ұзындығы 100 см болатын тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Жоғары қуатты SDS Max перфораторларымен бірге қолданылады. Ол газ және су құбырларын, электр коммуникацияларын, кондиционер желілерін төсеу үшін оңтайлы болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | SDS-max |
| Жалпы ұзындығы | 1000 мм |
| қызметі | Бетон/кірпіш/тас |
| Түрі | Бур |
| Диаметрі | 55 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.925 кг |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1011 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 61 мм |
| Қаптамадағы ені | 61 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Жұмыс ұзындығы | 95 мм |
| Пластинаның түрі | сынық |
| Пластинаның материалы | ВК8В |