





83 861 ₸
Matrix 712556 SDS MAX бұрғылау қондырғысы кірпіш пен бетон қабырғаларында, едендерде, едендерде диаметрі 5,5 см және ұзындығы 60 см болатын тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Жоғары қуатты SDS Max перфораторларымен бірге қолданылады. Ол газ және су құбырларын, электр коммуникацияларын, кондиционер желілерін төсеу үшін оңтайлы болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| сағақтың түрі | SDS-max |
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы ұзындығы | 600 мм |
| қызметі | Бетон/кірпіш/тас |
| Түрі | Бур |
| Диаметрі | 55 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.94 кг |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Қаптамадағы ұзындығы | 611 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 61 мм |
| Қаптамадағы ені | 61 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Жұмыс ұзындығы | 95 мм |
| Пластинаның түрі | сынық |
| Пластинаның материалы | ВК8В |