
3 739 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетонға арналған бұрғы Gross DREI SPITZEN арт. 70757, 10 x 315 мм, темірбетон, кірпіш, тас конструкцияларында диаметрі 10 мм тесіктерді алу үшін қолданылады. Ол бетонның жоғары арматураланған түрлерімен де, сынғыш материалдармен де тиімді күреседі, сынған пішінді кесу жиектері бар карбидті пластинаның арқасында. Бұрғы SDS Plus балғамен бұрғылармен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.124 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 13 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 315 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 395 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | С1 (еуростандарт) |
| Жұмыс ұзындығы | 265 мм |
| Пластинаның түрі | үш шеңберлі |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 45 мм |
| Штрих-код | 4044996118031 |