
1 954 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетонға арналған бұрғы Gross DREI SPITZEN арт. 70733, 8 x 115 мм, темірбетон, кірпіш, тас конструкцияларында диаметрі 8 мм тесіктерді алу үшін қолданылады. Ол бетонның жоғары арматураланған түрлерімен де, сынғыш материалдармен де тиімді күреседі, сынған пішінді кесу жиектері бар карбидті пластинаның арқасында. Бұрғы SDS Plus балғамен бұрғылармен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.048 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 13 мм |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 195 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | С1 (еуростандарт) |
| Жұмыс ұзындығы | 65 мм |
| Пластинаның түрі | үш шеңберлі |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 45 мм |
| Штрих-код | 4044996117874 |