
1 701 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетонға арналған бұрғы Gross DREI SPITZEN арт. 70736, 5 x 165 мм, темірбетон, кірпіш, тас конструкцияларында диаметрі 5 мм тесіктерді алу үшін қолданылады. Ол бетонның жоғары арматураланған түрлерімен де, сынғыш материалдармен де тиімді күреседі, сынған пішінді кесу жиектері бар карбидті пластинаның арқасында. Бұрғы SDS Plus балғамен бұрғылармен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.045 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 13 мм |
| Диаметрі | 5 мм |
| Ұзындығы | 165 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 224 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | С1 (еуростандарт) |
| Жұмыс ұзындығы | 105 мм |
| Пластинаның түрі | үш шеңберлі |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 36 мм |
| Штрих-код | 4044996117898 |