
2 047 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетонға арналған бұрғы Gross DREI SPITZEN арт. 70734, 10 x 115 мм, темірбетон, кірпіш, тас конструкцияларында диаметрі 10 мм тесіктерді алу үшін қолданылады. Ол бетонның жоғары арматураланған түрлерімен де, сынғыш материалдармен де тиімді күреседі, сынған пішінді кесу жиектері бар карбидті пластинаның арқасында. Бұрғы SDS Plus балғамен бұрғылармен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.057 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 13 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 115 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | С1 (еуростандарт) |
| Жұмыс ұзындығы | 55 мм |
| Пластинаның түрі | үш шеңберлі |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 36 мм |
| Штрих-код | 4044996117881 |