
1 476 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетон бұрғы Matrix арт. 70652 өлшемі 12 х 210 мм SDS Plus типті перфораторлармен бірге қолданылады. Ол бетон, арматура, кірпіш, инженерлік және табиғи тас сияқты ерекше қатты беттерде тесіктерді бұрғылауға жарамды. 4 кескіші бар карбидті пластинаның арқасында бұрғы үлкен көлемдегі жұмыстарды орындай алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.111 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 12 мм |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 265 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 160 мм |
| Пластинаның түрі | крест жорығы |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996119656 |