
15 167 ₸
Бетон бұрғы Matrix арт. 71263 стандартты өлшемдегі SDS MAX шанағы бар ауыр перфораторлармен жұмыс істеуге арналған. Ол диаметрі 32 мм және ұзындығы 600 мм кірпіш пен аса берік материалдардағы терең тесіктерді бұрғылауға жарамды: арматураланған бетон, табиғи және жасанды тас.
| Негізгі | |
|---|---|
| сағақтың түрі | SDS-max |
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы ұзындығы | 600 мм |
| қызметі | Бетон/кірпіш/тас |
| Түрі | Бур |
| Диаметрі | 32 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.63 кг |
| Штрих-код | 4044996003542 |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Қаптамадағы ұзындығы | 625 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Қаптамадағы ені | 35 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Болат маркасы | 40Х |
| Жұмыс ұзындығы | 480 мм |
| Пластинаның түрі | крест жорығы |
| Пластинаның материалы | ВК8 |