
21 513 ₸
Бетон бұрғы Matrix арт. 71276 стандартты өлшемдегі SDS MAX шанағы бар ауыр перфораторлармен жұмыс істеуге арналған. Ол диаметрі 30 мм және ұзындығы 800 мм кірпіште және әсіресе берік материалдарда: арматураланған бетонда, табиғи және жасанды таста терең тесіктерді бұрғылауға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| сағақтың түрі | SDS-max |
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы ұзындығы | 800 мм |
| қызметі | Бетон/кірпіш/тас |
| Түрі | Бур |
| Диаметрі | 30 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.06 кг |
| Штрих-код | 4044996003658 |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Қаптамадағы ұзындығы | 825 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 32 мм |
| Қаптамадағы ені | 32 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Болат маркасы | 40Х |
| Жұмыс ұзындығы | 680 мм |
| Пластинаның түрі | крест жорығы |
| Пластинаның материалы | ВК8 |