
10 649 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетон бұрғы Matrix арт. 71268 стандартты өлшемдегі SDS MAX шанағы бар ауыр перфораторлармен жұмыс істеуге арналған. Ол диаметрі 16 мм және ұзындығы 800 мм кірпіште және әсіресе берік материалдарда: арматураланған бетонда, табиғи және жасанды таста терең тесіктерді бұрғылауға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.83 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 22 мм |
| Диаметрі | 16 мм |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 817 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 680 мм |
| Пластинаның түрі | крест жорығы |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Қаптамадағы ені | 22 мм |
| Штрих-код | 4044996003597 |