
21 582 ₸
Бетон бұрғыларының жинағы Matrix арт. 71098 9 бұрғы мен 4 қашауды қамтиды және патрондары бар перфораторларда жабдық ретінде пайдаланылады SDS PLUS. Ол тесіктерді бұрғылауға және бетонды, кірпішті, тасты өңдеуге қолданылады. Жеке пайдалануға ғана емес, сонымен қатар құрылыс алаңдарындағы жұмыстарға, жөндеу бригадаларының, кәсіби шеберлердің және т.б. пайдалануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| сағақтың түрі | SDS-plus |
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Бур |
| Жинақ | Иә |
| қызметі | Бетон/кірпіш/тас |
| Жиынтықтағы саны | 13 д. (дана) |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.41 кг |
| Штрих-код | 4044996025957 |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ұзындығы | 298 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 56 мм |
| Қаптамадағы ені | 232 мм |
| Пәндер саны | 4 |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Болат маркасы | 40Х |
| Бұрғының максималды диаметрі | 14 мм |
| Бұрғының ең аз диаметрі | 6 мм |