
2 384 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
SDS PLUS білігі бар Matrix Art. 71096 бұрғылар жинағы SDS PLUS бұрғыларына арналған 6 кескіш қондырманы қамтиды. Олар монтаждау, бөлшектеу, жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде бетонды, кірпішті және тасты бұрғылау үшін жаңадан бастаушыларға да, кәсіби шеберлерге де пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.377 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 19 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 203 мм |
| Пәндер саны | 6 |
| Бұрғының максималды диаметрі | 10 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Бұрғының ең аз диаметрі | 6 мм |
| Қаптама түрі | металл қорап |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 96 мм |
| Штрих-код | 4044996024608 |