
1 085 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix Art. 71093 бұрғылар жинағы, SDS PLUS білігі бар, SDS PLUS бұрғыларына арналған 3 кескіш қондырманы қамтиды. Олар монтаждау, бөлшектеу, жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде бетонды, кірпішті және тасты бұрғылау үшін жаңадан бастаушыларға да, кәсіби шеберлерге де пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.187 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 18 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 185 мм |
| Пәндер саны | 3 |
| Бұрғының максималды диаметрі | 8 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Бұрғының ең аз диаметрі | 5 мм |
| Қаптама түрі | пластикалық қап |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 56 мм |
| Штрих-код | 4044996024578 |