
23 091 ₸
Бетон бұрғыларының жинағы Matrix арт. 71097 9 бұрғы мен 3 қашауды қамтиды және SDS PLUS патрондары бар балғамен бұрғыларда құрал ретінде пайдаланылады. Ол тесіктерді бұрғылауға және бетонды, кірпішті, тасты өңдеуге қолданылады. Жеке пайдалануға ғана емес, сонымен қатар құрылыс алаңдарындағы жұмыстарға, жөндеу бригадаларының, кәсіби шеберлердің және т.б. пайдалануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| сағақтың түрі | SDS-plus |
| Өндіруші | Matrix |
| қызметі | Бетон/кірпіш/тас |
| Жиынтықтағы саны | 12 д. (дана) |
| Жинақ | Иә |
| Түрі | Бур |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.6 кг |
| Штрих-код | 4044996025940 |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ұзындығы | 475 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Қаптамадағы ені | 105 мм |
| Пәндер саны | 9 |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Болат маркасы | 40Х |
| Бұрғының максималды диаметрі | 20 мм |
| Бұрғының ең аз диаметрі | 5 мм |
| Қаптама түрі | пластикалық қап |