
17 035 ₸
Бетон бұрғысы Matrix 70994, 32 x 1000 мм, SDS PLUS балғамен бұрғылауға арналған және бетоннан, тастан және кірпіштен диаметрі 32 мм болатын тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Ол қаттылығы 80-90 HRC, қаттылығы жоғары вольфрам карбиді ВК8 қорытпасынан жасалған кескіш пластинаның арқасында тапсырмаларды тиімді шешеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| сағақтың түрі | SDS-plus |
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Бур |
| Жалпы ұзындығы | 1000 мм |
| Диаметрі | 32 мм |
| қызметі | Бетон/кірпіш/тас |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.65 кг |
| Штрих-код | 4044996008844 |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1054 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 32 мм |
| Қаптамадағы ені | 36 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Болат маркасы | 40Х |
| Жұмыс ұзындығы | 950 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Пластинаның материалы | ВК8 |