
14 638 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетон бұрғысы Matrix 70992, 30 x 1000 мм, SDS PLUS балғамен бұрғылауға арналған және бетоннан, тастан және кірпіштен диаметрі 30 мм болатын тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Ол қаттылығы 80-90 HRC, қаттылығы жоғары вольфрам карбиді ВК8 қорытпасынан жасалған кескіш пластинаның арқасында тапсырмаларды тиімді шешеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы ұзындығы | 1000 мм |
| Түрі | Бур |
| Диаметрі | 30 мм |
| қызметі | Бетон/кірпіш/тас |
| Жинақ | Жоқ |
| сағақтың түрі | SDS-plus |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.52 кг |
| Штрих-код | 4044996008837 |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1055 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ені | 36 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Болат маркасы | 40Х |
| Жұмыс ұзындығы | 950 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Пластинаның материалы | ВК8 |