
6 921 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетон бұрғысы Matrix 70983, 20 x 1000 мм, SDS PLUS балғамен бұрғылауға арналған және бетоннан, тастан және кірпіштен диаметрі 20 мм болатын тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Ол қаттылығы 80-90 HRC, қаттылығы жоғары вольфрам карбиді ВК8 қорытпасынан жасалған кескіш пластинаның арқасында тапсырмаларды тиімді шешеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.125 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Диаметрі | 20 мм |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1050 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 950 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 20 мм |
| Штрих-код | 4044996037851 |