
491 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемі 10х210 мм Сибртех 70561 бетон бұрғысы SDS Plus типті шанағы бар перфораторға арналған. Ол бетон және кірпіш материалдарында, сондай-ақ жасанды немесе табиғи таста тесіктерді бұрғылауға қабілетті. Бұрғы орташа жұмыс көлемімен үйде пайдалануға өте ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.097 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 280 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 160 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996037097 |