
597 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетон бұрғы Барс арт. 70577 SDS Plus перфораторларымен жабдық ретінде пайдаланылады. Ол бетонда, кірпіште, табиғи және жасанды таста тесіктерді бұрғылауға жарамды. Бұрғыны құрылыс алаңдарында, жөндеу, монтаждау/бөлшектеу және басқа жұмыстар кезінде әуесқойлар да, кәсіпқойлар да пайдалана алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.067 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 235 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 100 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996036984 |