
1 490 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетонға арналған бұрғы Gross PRO 70663, 12 x 160 мм бетонда, кірпіште және таста диаметрі 12 мм тесіктерді бұрғылауға арналған. Ол бұл тапсырмаларды екі қырлы карбидті пластинаның арқасында орындайды. Бұрғы SDS Plus патрондарымен жабдықталған балғамен бұрғылармен бірге пайдаланылады және тұрмыстық және кәсіптік мақсаттарда қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.084 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 13 мм |
| Диаметрі | 12 мм |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 226 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | С1 (еуростандарт) |
| Жұмыс ұзындығы | 110 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 37 мм |
| Штрих-код | 4044996034355 |