
2 542 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетонға арналған бұрғы Gross PRO 70680, 10 x 300 мм бетонда, кірпіште және таста диаметрі 10 мм тесіктерді бұрғылауға арналған. Ол бұл тапсырмаларды екі қырлы карбидті пластинаның арқасында орындайды. Бұрғы SDS Plus патрондарымен жабдықталған балғамен бұрғылармен бірге пайдаланылады және тұрмыстық және кәсіптік мақсаттарда қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.114 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 13 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 376 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | С1 (еуростандарт) |
| Жұмыс ұзындығы | 250 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 36 мм |
| Штрих-код | 4044996034423 |