
1 787 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетонға арналған бұрғы Gross PRO 70670, 10 x 210 мм бетонда, кірпіште және таста диаметрі 10 мм тесіктерді бұрғылауға арналған. Ол бұл тапсырмаларды екі қырлы карбидті пластинаның арқасында орындайды. Бұрғы SDS Plus патрондарымен жабдықталған балғамен бұрғылармен бірге пайдаланылады және тұрмыстық және кәсіптік мақсаттарда қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.086 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 13 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 276 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | С1 (еуростандарт) |
| Жұмыс ұзындығы | 150 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 37 мм |
| Штрих-код | 4044996034393 |