
1 284 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетонға арналған бұрғы Gross PRO 70658, 10 x 110 мм бетонда, кірпіште және таста диаметрі 10 мм тесіктерді бұрғылауға арналған. Ол бұл тапсырмаларды екі қырлы карбидті пластинаның арқасында орындайды. Бұрғы SDS Plus патрондарымен жабдықталған балғамен бұрғылармен бірге пайдаланылады және тұрмыстық және кәсіптік мақсаттарда қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.054 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 13 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 174 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | С1 (еуростандарт) |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 37 мм |
| Штрих-код | 4044996034317 |