
3 510 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 75835, 105 x 210 мм тегістеу блогы тегістелген және тегістелген беттерді, ағаштан, металдан, пластмассадан және т.б. материалдарды өңдеу үшін абразивті парақтармен немесе кез келген түйіршікті торлармен бірге қолданылады. Ол телескопиялық тұтқамен бірге пайдаланылады, ол үшін топсалы адаптер қарастырылған. Тұтқаны орнату қабырғалар мен төбелерді баспалдақсыз тегістеуге, бұрыштарды, қиғаштарды және басқа жету қиын жерлерді тиімді өңдеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.264 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Табанның ұзындығы | 210 мм |
| Қысқыш | болат |
| Корпус материалы | ABS-пластик |
| Табан материалы | EVA |
| Мақсаты | абразивті ажарлағыштар мен шыны торларға арналған |
| Қаптама түрі | Аспалы ПВХ пакеті |
| Төлейка | бар |
| Қаптамадағы ені | 105 мм |
| Табанның ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4044996126760 |