
3 745 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 75838, 230 х 80 мм тегістеуге арналған блок бекітілген тегістеуішті немесе кез келген ұнтақталған торды пайдаланып беттерді абразивті өңдеуге арналған. Ол әрлеу жұмыстарына төбелерді, қабырғаларды, әртүрлі материалдарды дайындау үшін қолданылады. Жылжымалы тұтқаның топсалы адаптеріне орнату мүмкіндігіне байланысты блок биіктікте орналасқан беттерді тегістеу кезінде әсіресе ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.305 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 24 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 235 мм |
| Табанның ұзындығы | 235 мм |
| Қысқыш | болат |
| Корпус материалы | алюминий қорытпасы |
| Табан материалы | EVA |
| Мақсаты | абразивті ажарлағыштар мен шыны торларға арналған |
| Қаптама түрі | Аспалы ПВХ пакеті |
| Төлейка | бар |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Табанның ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996150970 |