
3 140 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
"Velcro" бар Matrix 75812, 125 мм тегістеу жолағы жөндеу, әрлеу, сырлау жұмыстары кезінде металды, ағашты, тасты және пластмассаларды өңдеу үшін қолданылады. Ол диаметрі 125 мм қадалы негіздегі абразивті дөңгелектерді (дискілерді) мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Блок тегістеуішке балама болып табылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.079 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 125 мм |
| Бекіту | ілмек және ілмек |
| Корпус материалы | полипропилен |
| Табан материалы | ПВХ |
| Мақсаты | түк негізіндегі абразивті дөңгелектерге арналған "Velcro астында" |
| Қону диаметрі | 125 мм |
| Қаптама түрі | Аспалы ПВХ пакеті |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996143910 |