
1 183 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 76242 Velcro бар алақан төсемі ұсақ тегістеу жұмыстары үшін қолданылады. Ол 125 мм стандартты өлшемдегі кез келген түйіршікті абразивті төсемдермен үйлесімді және замазка беттерін реттеуге, сондай-ақ металдан, ағаштан, пластмассадан, шыныдан және т.б. ұсақ заттарды өңдеуге жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.023 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 125 мм |
| Бекіту | ілмек және ілмек |
| Корпус материалы | EVA |
| Табан материалы | EVA |
| Мақсаты | түк негізіндегі абразивті дөңгелектерге арналған "Velcro астында" |
| Қону диаметрі | 125 мм |
| Қаптама түрі | Аспалы ПВХ пакеті |
| Қаптамадағы ені | 125 мм |
| Штрих-код | 4044996145372 |