
1 274 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Табаны 210 х 105 мм болатын Matrix 75830 қысқыштары бар пластикалық тегістеу блогы тегіс беттерді қолмен тегістеу үшін қолданылады. Оған абразивті табақтар немесе кез келген түйіршікті торлар орнатылады. Құрал құрылыс, жөндеу, шанақ жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.228 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 41 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 285 мм |
| Табанның ұзындығы | 210 мм |
| Қысқыш | болат |
| Корпус материалы | ABS-пластик |
| Табан материалы | EVA |
| Мақсаты | абразивті ажарлағыштар мен шыны торларға арналған |
| Қаптама түрі | Аспалы ПВХ пакеті |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Табанның ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4044996020020 |