
1 166 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Табаны 160 х 85 мм болатын Matrix 75820 қысқыштары бар пластикалық тегістеу блогы тегіс беттерді қолмен тегістеу үшін қолданылады. Оған абразивті табақтар немесе кез келген түйіршікті торлар орнатылады. Құрал құрылыс, жөндеу, шанақ жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.172 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 41 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 230 мм |
| Табанның ұзындығы | 160 мм |
| Қысқыш | болат |
| Корпус материалы | ABS-пластик |
| Табан материалы | EVA |
| Мақсаты | абразивті ажарлағыштар мен шыны торларға арналған |
| Қаптама түрі | Аспалы ПВХ пакеті |
| Қаптамадағы ені | 135 мм |
| Табанның ені | 85 мм |
| Штрих-код | 4044996007038 |