
3 394 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
"Velcro" бар Matrix 75815, 150 мм тегістеу жолағы жөндеу, әрлеу, сырлау жұмыстары кезінде металды, ағашты, тасты және пластмассаларды өңдеу үшін қолданылады. Ол диаметрі 150 мм қадалы негіздегі абразивті дөңгелектерді (дискілерді) мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Блок тегістеуішке балама болып табылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.119 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 204 мм |
| Бекіту | ілмек және ілмек |
| Корпус материалы | полипропилен |
| Табан материалы | ПВХ |
| Мақсаты | түк негізіндегі абразивті дөңгелектерге арналған "Velcro астында" |
| Қону диаметрі | 150 мм |
| Қаптама түрі | Аспалы ПВХ пакеті |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996026121 |