
1 202 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тегістеуге арналған блок Спарта 758105, 125 х 65 мм, ПВХ ағаш, металл, замазка және пластик беттерді қолмен өңдеу үшін қолданылады. Ол кез келген құмның тегістеу парақтарын бекітуге арналған. Блок үлкен аумақтарды өңдеу үшін оңтайлы болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.155 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 мм |
| Табанның ұзындығы | 125 мм |
| Корпус материалы | ПВХ |
| Табан материалы | ПВХ |
| Мақсаты | абразивті ажарлағыштар мен шыны торларға арналған |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Табанның ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996036861 |