
610 150 ₸
| Тұтынылатын қуат: | 11,7 кВТ |
| Тұтынылатын ток: | 19 А |
| Өндіруші: | Aurora |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі: | 56 Жылы |
| Қорек кернеуі: | 380 Жылы |
| Қорғау дәрежесі: | IP21 |
| Сымның диаметрі: | 0,8-1,0-1,2 мм |
| Дәнекерлеу тогы: | 50-300 А (МИГ); 70-300 А (ММА) |
| Габариттік өлшемдер: | 553×293×595 мм |
| Салмақ: | 31,5 келі |
| Сымды беру жылдамдығы: | 3-16 м/мин |
| Желідегі токтың жиілігі: | 50/60 Гц |
| Генератордың ұсынылатын қуаты: | 16 КВа |
| 40°C температурадағы жұмыс режимі: | 35% |
| Жұмыстың температуралық диапазоны: | -20°C ; +50°C |
SPEEDWAY 300 - MIG-MAG инертті/белсенді қорғаныс газы ортасында болат сыммен жартылай автоматты дәнекерлеуге, сондай-ақ MMA дана электродымен қолмен доғалық дәнекерлеуге арналған үш фазалы құрылғы. Аппарат өндірісте, сондай-ақ кәсіби автосервисте жұмыс істеу үшін өте қолайлы. Беткі панельдегі дәнекерлеудің барлық параметрлерін ыңғайлы басқару интерфейсі жартылай автоматты құрылғыны жоғары деңгейдегі дәнекерлеу жұмыстарының кең ауқымын орындау үшін теңшеуге мүмкіндік береді. IGBT компаниясының озық инверторлық технологиясы көптеген жылдар бойы осы жабдықтың сенімділігіне кепілдік береді.
Басқару панелі:

Ерекшеліктері:
Қолдану:
Жинақтау:

Аппаратты жинақтауға болады сым беру ролигімен 1.0-1.2 мм
Аппарат жабдықталуы мүмкін қорғаныс қаптамасымен
Кепілдік - 2 жыл!

Картон қорапқа және полиэтиленге қауіпсіз орау:

Speedway әмбебап дәнекерлеу инверторларының желісіне шолу:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aurora |