
435 864 ₸
| Тұтынылатын қуат: | 8,8 кВТ |
| Тұтынылатын ток: | 14,5 А |
| Өндіруші: | Aurora |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі: | 50 В (МИГ/МАГ) |
| Қорек кернеуі: | 380 Жылы |
| Қорғау дәрежесі: | IP21 |
| Сымның диаметрі: | 0,8 - 1 мм (МИГ/МАГ) |
| Дәнекерлеу тогы: | 40 - 250 A |
| Габариттік өлшемдер: | 468×245×478 мм |
| Салмақ: | 23 келі |
| Сымды беру жылдамдығы: | 2,5 - 13 м/мин (МИГ/МАГ) |
| Генератордың ұсынылатын қуаты: | 9,5 КВа |
| 40°C температурадағы жұмыс режимі: | 30% |
| Жұмыстың температуралық диапазоны: | -20°C ; +50°C |
SPEEDWAY 250 - MIG-MAG инертті/белсенді қорғаныс газы ортасында болат сыммен жартылай автоматты дәнекерлеуге, сондай-ақ MMA дана электродымен қолмен доғалық дәнекерлеуге арналған үш фазалы құрылғы. Аппарат өндірісте, сондай-ақ кәсіби автосервисте жұмыс істеу үшін өте қолайлы. Беткі панельдегі дәнекерлеудің барлық параметрлерін ыңғайлы басқару интерфейсі жартылай автоматты құрылғыны жоғары деңгейдегі дәнекерлеу жұмыстарының кең ауқымын орындау үшін теңшеуге мүмкіндік береді. IGBT компаниясының озық инверторлық технологиясы көптеген жылдар бойы осы жабдықтың сенімділігіне кепілдік береді.
Басқару панелі:

Ерекшеліктері:
Қолдану:
Жинақтау:

Бұл аппарат орнатылуы мүмкін AuroraPRO арбасына
Аппаратты жинақтауға болады сым беру ролигімен 1.0-1.2 мм
Аппарат жабдықталуы мүмкін қорғаныс қаптамасымен
Кепілдік - 2 жыл!

Картон қорапқа және полиэтиленге қауіпсіз орау:

![]()
Дәнекерлеуді бақылау жөніндегі ұлттық агенттіктің (NAX) ерікті сертификаттау жүйесі - қауіпті өндірістік объектілерде (КТБ, КО, ГО, НГДО, ОХНВП, СК, КСМ, ГДО, МО) дәнекерлеу жабдықтарын пайдалануға рұқсат беретін мемлекеттік үлгідегі құжатты алуға мүмкіндік береді. . Мұндай кәсіпорындардағы жұмыстарды тек сертификатталған персонал тексерілген жабдықтар мен материалдарды пайдалана отырып жүргізуі керек.
AuroraPRO аппаратын сатып ала отырып НАКС сертификатымен біздің серіктестерімізде сіз сондай-ақ айтарлықтай қаражатты үнемдейсіз, өйткені өз бетінше аттестаттаудан өту мерзімі бойынша әлдеқайда ұзағырақ және құны бойынша жоғарырақ.
Speedway әмбебап дәнекерлеу инверторларының желісіне шолу:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aurora |