
359 700 ₸
| Тұтынылатын қуат: | 6,9 кВТ |
| Тұтынылатын ток: | 30 A (MIG/MAG); 23,1 A (TIG); 36,8 A (MMA) |
| Өндіруші: | Aurora |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі: | 56 Жылы |
| Қорек кернеуі: | 220 Жылы |
| Қорғау дәрежесі: | IP23S |
| Дәнекерлеу тогы: | 50 - 175 А (МИГ/МАГ); 10 - 175 А (ТИГ); 20 - 165 А (ММА) |
| Габариттік өлшемдер: | 420х220х439 мм |
| Салмақ: | 12,8 келі |
| Сымды беру жылдамдығы: | 2 - 12 м/мин (МИГ/МАГ) |
| Желідегі токтың жиілігі: | 50/60 Гц |
| Генератордың ұсынылатын қуаты: | 10 КВа |
| cos φ: | 0,73 |
| 40°C температурадағы жұмыс режимі: | 35% |
| Жұмыстың температуралық диапазоны: | -20°C ; +50°C |
| Тұтынылатын қуат (TIG/MMA): | 5,1 кВТ / 8,1 кВТ |
SPEEDWAY 175 аппараты - AuroraPRO кәсіби инверторлық жартылай автоматтарының бастапқы желісінің флагманы. Инертті/белсенді қорғаныс газы MIG-MAG ортасында жартылай автоматты дәнекерлеуге, NO GAS өздігінен қорғайтын ұнтақ сыммен жартылай автоматты дәнекерлеуге, MMA дана электродымен толық қолмен доғалық дәнекерлеуге, сондай-ақ аргон-доғалық дәнекерлеуге арналған ең әмбебап құрылғы. тұрақты ток TIG DC. Жартылай автоматта дәнекерлеу параметрлерін бір тұтқамен реттеуге арналған толық синегреттік басқару элементтері бар. Синегретика дәнекерлеуді жаңадан бастағандар үшін таптырмас құрал, сонымен бірге зауыттық параметрлерді қолмен реттеу мүмкіндігі SPEEDWAY жартылай автоматын кез келген арнайы дәнекерлеу тапсырмаларын орындау кезінде кәсіби дәнекерлеушіге таптырмас көмекші етеді. SPEEDWAY 175 тұрмыстық деңгейде де, өндірісте де қолдануға болады, бірақ ол әсіресе шағын автосервисте қажет.
Аппрат AuroraPRO SPEEDWAY 175 – дәнекерлеу кезінде тамаша нәтиже көрсетті алюминий. 1 мм сыммен жұмыс істегенде, бұл құрылғы жартылай автоматты режимде дайындамаларды қалыңдығы жоғары сапада дәнекерлеуге қабілетті 8-10 мм-ге дейін.

Ерекшеліктері:
ММА режиміндегі қосымша функциялар:
Алюминийдің алдыңғы бөлігі және дәнекерлеу нәтижесі:

Қолдану:
Жинақтау:

Бұл аппарат орнатылуы мүмкін AuroraPRO арбасына
Аппаратты жинақтауға болады сым беру шығыршығымен 0.6-0.8 мм
![]()
Кепілдік - 2 жыл!

Картон қорапқа және полиэтиленге қауіпсіз орау:

AuroraPRO SPEEDWAY 175 дәнекерлеу жартылай автоматына шолу:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aurora |