
261 600 ₸
| Тұтынылатын қуат: | 4,7 кВТ |
| Тұтынылатын ток: | 29,7 А |
| Өндіруші: | Aurora |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі: | 42 Жылы |
| Қорек кернеуі: | 220 Жылы |
| Қорғау дәрежесі: | IP23 |
| Сымның диаметрі: | 0,6 - 1 мм |
| Дәнекерлеу тогы: | 40 - 175 А |
| Габариттік өлшемдер: | 482х197х466 мм |
| Салмақ: | 15 келі |
| Сымды беру жылдамдығы: | 2-15 м/мин |
| Генератордың ұсынылатын қуаты: | 6,5 КВа |
| 40°C температурадағы жұмыс режимі: | 60% |
| Жұмыстың температуралық диапазоны: | -20°C ; +50°C |

AuroraPRO OVERMAN 180 дәнекерлеу инверторы MIG-MAG қорғаныш газы ортасында жартылай автоматты дәнекерлеуге, сондай-ақ NO GAS режимінде өздігінен қорғайтын өзек сымымен жұмыс істеуге арналған. Максималды токтардағы ұзақ жұмыс режимінің арқасында құрылғы тұрмыстық және кәсіби деңгейде жұмыс істеуге өте ыңғайлы. Гаражда, автосервисте, өндірісте - барлық жерде ОВЕРМАН 180 өзін бизнесте тамаша және сенімді көмекші ретінде көрсетеді. Overman 180 жұмыс кезінде жақсы нәтиже көрсетті алюминиймен бірге. Біз бұл аппаратты осы металды тұрмыстық және жартылай кәсіби дәнекерлеуге ұсынамыз. Беткі панельдегі дәнекерлеудің барлық маңызды параметрлерін жергілікті басқару дәнекерлеу жұмыстарының кең ауқымын орындау үшін жартылай автоматты құрылғыны конфигурациялауға мүмкіндік береді. Аппараттың жеке артықшылығы қоректендіру кернеуінде үлкен кемістіктері бар желілерде дәнекерлеу мүмкіндігі болып табылады - OVERMAN 180 кернеу 140 вольтке дейін төмендеген кезде жұмыс істей алады.
Ерекшеліктері:
Қолдану:
Жинақтау:

Бұл аппарат AuroraPRO арбасына орнатылуы мүмкін
Кепілдік - 2 жыл!

AuroraPro Overman 180 дәнекерлеу жартылай автоматына шолу:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aurora |