
326 900 ₸
| Тұтынылатын қуат: | 16,9 кВТ |
| Өндіруші: | Aurora |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі: | 62 Жылы |
| Қорек кернеуі: | 380 Жылы |
| Қорғау дәрежесі: | IP21 |
| Дәнекерлеу тогы: | 40 - 400 А |
| Габариттік өлшемдер: | 490х240х430 мм |
| Салмақ: | 22 келі |
| Желідегі токтың жиілігі: | 50/60 Гц |
| Генератордың ұсынылатын қуаты: | 25.4 КВа |
| 40°C температурадағы жұмыс режимі: | 40% |
| Жұмыстың температуралық диапазоны: | -20°C ; +50°C |
STRONGHOLD 400M кәсіби инверторы шағын өндіріс жағдайында дана электродтармен (ММА) жұмыс істеуге арналған. Максималды ток 400А-да салмағы небәрі 22 кг-ға жетеді. Кәсіби дәнекерлеуші бұл құрылғыны бағалайды. Инверторды баптаудың кең мүмкіндіктері кез келген жағдайда дәнекерлеудің жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Доғаның тұтануын басқару әртүрлі қалыңдықтағы металдарды дәнекерлеуді бастаған кезде оңтайлы дәнекерлеуге қол жеткізуге мүмкіндік береді, ал доғаның жануын реттеу электродтың шашырауын азайтады және доғаның оңтайлы тұрақтылығын және дәнекерлеу бассейнінің тереңдігін қамтамасыз етеді. IGBT инновациялық инверторлық технологиясының күшейтілген блогы бұл жабдықтың ұзақ мерзімді сенімділігін қамтамасыз етеді.
"М" индексі бар модификацияланған желі көптеген кәсіби және өнеркәсіптік тұтынушылардың талаптары үшін арнайы әзірленген, мұнда құрылғыны 100% жүктеу талап етілмейді және ескі үлгілерден 40% жұмыс режимімен ерекшеленеді.

Ерекшеліктері:
Қолдану:
Жинақтау:

Кепілдік - 2 жыл!

| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 22 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Номиналды қуат тұтыну | 16.9 кВА |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Өндіруші | Aurora |