
263 940 ₸
| Тұтынылатын қуат: | 8 кВТ / 12 кВТ |
| Тұтынылатын ток: | 37 А / 33 А |
| Өндіруші: | Aurora |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі: | 65 В / 56,5 В |
| Қорек кернеуі: | 220 В / 380 В |
| Қорғау дәрежесі: | IP21 |
| Дәнекерлеу тогы: | 20-190 А / 20-250 А |
| Габариттік өлшемдер: | 455х202х372 мм |
| Салмақ: | 15,5 келі |
| Генератордың ұсынылатын қуаты: | 11 КВа / 17.1 КВа |
| 40°C температурадағы жұмыс режимі: | 60% |
| Жұмыстың температуралық диапазоны: | -20°C ; +50°C |
MMA дана электродтарымен жұмыс істеуге арналған өнеркәсіптік мақсаттағы дәнекерлеу инверторы. Кәсіби дәнекерлеуші бұл құрылғыны бағалайды. Аппаратты баптаудың кең мүмкіндіктері кез келген жағдайда дәнекерлеудің жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Доғаның тұтануын басқару әртүрлі қалыңдықтағы металдарды дәнекерлеуді бастаған кезде оңтайлы дәнекерлеуге қол жеткізуге мүмкіндік береді, ал доғаның жануын реттеу электродтың шашырауын азайтады және доғаның оңтайлы тұрақтылығын және дәнекерлеу бассейнінің тереңдігін қамтамасыз етеді. IGBT инновациялық инверторлық технологиясының күшейтілген блогы бұл жабдықтың ұзақ мерзімді сенімділігін қамтамасыз етеді. СТИКМЭЙТ 250/2 моделінің бірегей ерекшелігі 220В немесе 380В желіні өздігінен тану жүйесі болып табылады. Аппаратта Dual Energy технологиясы іске асырылған, ол адамның қатысуынсыз аппарат қосылған қоректендіру желісін анықтайды және тиісті жұмыс сипаттамаларын береді. IGBT инновациялық инверторлық технологиясының күшейтілген блогы бұл жабдықтың ұзақ мерзімді сенімділігін қамтамасыз етеді.

Желіден максималды дәнекерлеу тогы 220В Желіден максималды дәнекерлеу тогы 380В
Аппаратты 220/380В желілерге қосу схемасы:

Құрылғыны 220В желіге қосқанда, розетка сипаттамаларына және желі кабелінің көлденең қимасына ерекше назар аудару керек. 220В стандартты тұрмыстық сымдар 16А дейінгі токтарға арналған, сондықтан құрылғыны кәдімгі желіде 3 мм-ге дейінгі электродпен 150А дейінгі дәнекерлеу токтарында пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
Қолдану:
Жинақтау:

Кепілдік - 2 жыл!

Аппарат ішінен:
dust-free "құбырлы" салқындату жүйесінің көрнекі суреті
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 15.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| IP қорғау дәрежесі | 21 |
| Өндіруші | Aurora |