

561 975 ₸
Штроборез Makita (Макита) SG150 дискімен 150 мм және ойық тереңдігі 45 мм-ге дейін жұмыс істеуге арналған. Шамадан тыс жүктеме жағдайындағы визуалды индикация. Жұмыс кезінде тұрақтылық үшін металл ролик. Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі. Күрделі жұмыстарды орындау үшін жылдамдықты тұрақты бақылау.
Сипаттамалары Штроборез Makita SG150:
| Максималды шығыс қуаты | 1800 Вт |
| Жүктемесіз жылдамдық | 7800 айн/мин |
| Кесудің максималды тереңдігі | 45 мм |
| Ойық ені | 7 - 35 мм |
| Тесік (диаметрі) | 22,2 мм |
| Дискінің диаметрі | 150 мм |
| Желілік бау | 2,5 м |
| Кабельсіз салмақ (EPTA 01/2003) | 5,6 келі |
| Құрал өлшемдері (L x W x H) | 410 х 195 мм |
| Дыбыс қуатының деңгейі (L WA ) | 106 dB(A) |
| Дыбыс қысымының деңгейі (L pA ) | 91 dB(A) |
| Шу деңгейі (K-фактор) | 3 dB(A) |
| Алдыңғы тұтқадағы діріл деңгейі (3 ось) | 2,8 m/sec² |
| Артқы тұтқадағы діріл деңгейі (3 ось) | 3,7 m/sec² |
| Діріл қателігі (K-фактор) | 1,5 m/sec² |
Штроборез жиынтығы Makita SG150:
• штроборез;
• саусақ;
• монтаждау кілті;
• аралық сақиналар - 3 дана;
• пайдалану жөніндегі нұсқаулық;
• жол сандық.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Makita |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тағам түрі | Желілік |
| Max айналу жиілігі, айн/мин | 7800 |
| Салмағы (кг) | 5.6 |
| Қуаты, Вт | 1800 |
| Кабельдің ұзындығы, м | 2.5 |
| Дискінің диаметрі, мм | 150 |
| Шаңсорғышты қосу | Иә |
| Базалық бірлік | дана |
| Кейс жиынтықта | Иә |
| Max кесу тереңдігі, мм | 45 |
| Max керф ені, мм | 35 |
| Min тіліктің ені, мм | 7 |