

322 590 ₸
Штроборез Makita (Макита) SG1251J 125 мм дискімен және ойық тереңдігі 30 мм-ге дейін жұмыс істеуге арналған.
ойықтың ені мен тереңдігін реттеудің 9 қадамы. SJS технологиясы штроборезаның бірқалыпты және ыңғайлы кесілуін қамтамасыз етеді. Алдыңғы қақпақ шаңның таралуын тиімді болдырмайды. Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі. Жылдамдықты тұрақты бақылау.
Сипаттамалары:
Штроборез Makita SG1251J
| Максималды шығыс қуаты | 1400 Вт |
| Жүктемесіз жылдамдық | 10000 айн/мин |
| Кесудің максималды тереңдігі | 30 мм |
| Ойық ені | 6 - 30 мм |
| Тесік (диаметрі) | 22,23 мм |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Желілік бау | 5,0 м |
| Кабельсіз салмақ (EPTA 01/2003) | 4,3 келі |
| Құрал өлшемдері (L x W x H) | 350 x 151 x 178 мм |
| Дыбыс қуатының деңгейі (L WA ) | 113 dB(A) |
| Дыбыс қысымының деңгейі (L pA ) | 102 dB(A) |
| Шу деңгейі (K-фактор) | 3 dB(A) |
| Діріл деңгейі (3 ось) | 4 m/sec² |
| Діріл қателігі (K-фактор) | 1,5 m/sec² |
Жинақтау:
• Ойық жасады
• Қосымша тұтқа
• Монтаждау құралы
• 2 алмас жүздер
• Іс
• Пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Makita |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тағам түрі | Желілік |
| Max айналу жиілігі, айн/мин | 10000 |
| Салмағы (кг) | 4.3 |
| Қуаты, Вт | 1400 |
| Кабельдің ұзындығы, м | 5 |
| Дискінің диаметрі, мм | 125 |
| Шаңсорғышты қосу | Иә |
| Базалық бірлік | дана |
| Кейс жиынтықта | Иә |
| Max кесу тереңдігі, мм | 30 |
| Max керф ені, мм | 30 |
| Min тіліктің ені, мм | 6 |
| Жұмыс дискілерінің саны, дана | 2 |