

324 820 ₸
Бетонға арналған бұрыштық кескіш және ойықтың тереңдігі 45 мм-ге дейін. SJS технологиясы тегіс және ыңғайлы кесуді қамтамасыз етеді. Оператордың қолын ұшатын шаң мен сынықтардан қорғауға арналған резеңке қалқан. Жұмыс кезінде тұрақтылық пен бірқалыпты жұмыс істеуге арналған металл ролик. Шаңсорғышқа қосуға арналған келте құбыр.
Сипаттамалары:
| Максималды шығыс қуаты | 2400 Вт |
| Жүктемесіз жылдамдық | 5.000 айн/мин |
| Кесудің максималды тереңдігі 90 ° | 100 мм |
| Дискінің диаметрі | 305 мм |
| Тесік (диаметрі) | 25.4 мм |
| Құрал өлшемдері (L x W x H) | 648 x 273 x 240 мм |
| Дыбыс қуатының деңгейі (L WA ) | 113 dB(A) |
| Дыбыс қысымының деңгейі (L pA ) | 102 dB(A) |
| Шу деңгейі (K-фактор) | 3 dB(A) |
| Діріл қателігі (K-фактор) | 1,5 m/sec² |
Жинақтау:
• Қорғаныс қаптамасы;
• тұтқа;
• шайба;
• қысқыш гайка;
• арнайы кілт.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Makita |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max кесу тереңдігі, мм | 100 |
| Max айналу жиілігі, айн/мин | 5000 |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмағы (кг) | 11.4 |
| Дискінің диаметрі, мм | 305 |
| Кабельдің ұзындығы, м | 2.5 |
| Жұмыс дискілерінің саны, дана | 1 |
| Қуаты, Вт | 2400 |
| Шаңсорғышты қосу | Иә |
| Тағам түрі | Желілік |