


363 520 ₸
Штроборез-бороздал (бетон бойынша ара) Makita 4112HS, 305 х 20 мм, 2400 Вт, кесу тереңдігі 100 мм, 5000 айн/мин, пл. іске қосу.
100 мм-ге дейін кесу тереңдігін қамтамасыз ететін 305 мм дискі бар бетонға арналған бұрыштық кескіш машинаны (Штроборез) пайдалану оңай. Тек құрғақ кесуге арналған. SJS технологиясы және жұмсақ іске қосу әртүрлі материалдармен жұмыс істегенде ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Алмаз жүзі жоқ жеткізіледі.
Makita 4112HS (Макита) штроборезінің сипаттамалары:
| Максималды шығыс қуаты | 2400 Вт |
| Жүктемесіз жылдамдық | 5.000 айн/мин |
| Кесудің максималды тереңдігі 90 ° | 100 мм |
| Дискінің диаметрі | 305 мм |
| Тесік (диаметрі) | 20 мм |
| Құралдың салмағы | 10.4 кг |
| Құрал өлшемдері (L x W x H) | 648 x 273 x 240 мм |
| Дыбыс қуатының деңгейі (L WA ) | 113 dB(A) |
| Дыбыс қысымының деңгейі (L pA ) | 102 dB(A) |
| Шу деңгейі (K-фактор) | 3 dB(A) |
| Діріл қателігі (K-фактор) | 1,5 m/sec² |
Штроборезаның толық жиынтығы Makita 4112HS:
• Қорғаныс қаптамасы;
• тұтқа;
• суперфланец;
• розетка кілті;
• жол сандық.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Makita |
| Қуат тұтыну | 2400 Вт |
| Жұмыс дискілерінің саны | 1 |
| Дискінің максималды диаметрі | 305 мм |
| Айналымдардың максималды саны | 5000 айн/мин |
| Кесудің максималды тереңдігі | 100 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тағам түрі | Желілік |
| Max айналу жиілігі, айн/мин | 5000 |
| Салмағы (кг) | 10.4 |
| Қуаты, Вт | 2400 |
| Кабельдің ұзындығы, м | 2.5 |
| Дискінің диаметрі, мм | 305 |
| Шаңсорғышты қосу | Иә |
| Базалық бірлік | дана |
| Кейс жиынтықта | Иә |
| Max кесу тереңдігі, мм | 100 |
| Жұмыс дискілерінің саны, дана | 1 |